מפה ירוקה
ברוכים הבאים למפה הירוקה של ירושלים!
ירושלים בת קיימא החברה להגנת הטבע
לפי נושאים: אצלי בשכונה:
חפשו אתר בסביבתכם הקרובה או לפי נושא
הציעו אתר חדש
אתר טבע
חיים ירוקים
תרבות וחברה
בית גידול דו-חיים
אתר מים
עץ מיוחד
גן מיוחד
אתר פריחה
אתר צפייה בחרקים
יער ציבורי/ אזור טבעי
מעבר חיות בר/ מסדרונות טבעיים
פארק/ אתר נופש
אתר צפרות וצפייה בחיות בר
שטח פתוח
נוף תצפית/ מראות מיוחדים
שטח לשחרור כלבים
גינה קהילתית
קומפוסט
תחבורה ציבורית
תוצרת אורגנית/ מקומית
אתר מחקר/ מדע
חנות אופניים
חנות יד שנייה
מזון בריא
מוצרים ירוקים
מחזור
אתר תרבות
מרכז קהילתי
מידע ירוק
ארגון סביבתי
ארגון חשוב
בית ספר סביבתי
מידע באינטרנט
ספרייה ציבורית
מוזיאון
שירות חברתי
אתר לשימור
תמונה באבן

צוות | המרכז הביו-אזורי ירושלים

 

נעמי צור 

יו"ר המרכז

 

 

יו"ר המרכז הביו-אזורי לניהול מערכות אקולוגיות, המוקם בימים אלה. מייסדת הרשת העולמית לעלייה לרגל ירוקה ונשיאה של  "ירושלים עיר עלייה לרגל ירוקה". עד לא מזמן סגנית ראש עיריית ירושלים , עם תיקי תכנון וסביבה, ולפני כן מנהלת החברה להגנת הטבע בירושלים ומייסדת הקואליציה של "ירושלים בת-קיימה". 

 

הלין רומני

מנהלת המרכז

 

 

יועצת אסטרטגית לגופים עירוניים ואזוריים בתחומי הקיימות. במשך שנים עבדה כמתכננת פרויקט שיקום שכונות מטעם הסוכנות היהודית וכמרצה במחלקה למדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. בחמשת השנים האחרונות הלין מתאמת פורום LAB לקידום השמירה על המגוון הביולוגי והטבע העירוני בירושלים בשיתוף משרדי ממשלה וארגוני סביבה מקומיים ובינלאומיים. לאחרונה מונתה לתפקיד מנהלת המרכז הביו-אזורי לניהול מערכות אקולוגיות המרחב ירושלים.בעלת תואר שני בסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית.

 

ד"ר יואל סיגל

יועץ אסטרטגי

 

 

בעל תואר שלישי בפיתוח קהילתי מאוניברסיטת סאסיקס באנגליה. ד"ר סיגל מתמחה בקידום תוכניות קהילתיות אשר מחברות תהליכים חברתיים עם צמיחה אורבאנית וכפרית. הוא מייסד ומנכ"ל משותף של חברת אינטרלוק פיתוח בע"מ אשר מבצעת פרויקטים ברחבי הארץ, באפריקה, ומדינות דרום מזרח אסיה. בשנים האחרונות עבודתו מתמקדת בפיתוח בר-קיימא, פיתוח כלכלי מקומי, ובמרכיב החברתי בתכנון ערים. הוא חבר בוועד המנהל של עמותת וורטיגו (להקת מחול וכפר אומנות בנתיב הל"ה) וגם חבר דירקטוריון מט"י (המרכז לפיתוח עסקים) ירושלים.
 

ד"ר ערן ברוקוביץ

אקולוג

 

 
 
בעל תואר שני בזואולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שלישי באקולוגיה ימית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. ערן הוא המנהל המדעי של האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה וכן יועץ עצמאי בענייני אקולוגיה וסביבה. עוסק בשנים האחרונות בפרויקטים של הנגשת מדע וחיבורו לתהליכי קביעת מדיניות (מתווך ידע מדעי ‪knowledge broker‬), ייעוץ מקצועי למשרדי ממשלה ולאחרונה יועץ מקצועי למרכז הביו-אזורי ומנהל פורום מחקר ומדיניות במרכז.

 

תמנע רז

רכזת פרויקטים

 

 

בוגרת תואר ראשון במדעי סביבה וגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית, ולימודי סביבה במכון הערבה. הקימה וריכזה במשך שנתיים גינה קהילתית בקמפוס גבעת רם, ובמקביל עבדה כרכזת חברתית של גרעין דבש. עובדת במנח"י ביחידה לחינוך לקיימות כרכזת סיורים סביבתיים, ומרכזת מטעם המרכז הביו אזורי את פורום ומיזם "מזון לירושלים".

 

מלני סיימון

רכזת מערכות מידע

 


‎ בוגרת ישיבה יונברסיטי בנוי יורק ,שטרן קול"ג לנשים עם תואר ראשון בביולוגיה ותת התמחות במדעי המדינה. מלני עלתה לארץ לאחרונה. כיום היא לומדת תואר שני בגאוגרפיה, תכנון וסביבה עם התמחות בתכנון עירוני. במקביל, היא עובדת כמדריכה במסגרת תכנית "שנה בארץ" של מכללת שעלבים לנשים מחו"ל . היא גם  עובדת במרכז הביו-אזורי במתן סיוע אדמיניסטרטיבי וכמרכזת מערכות מידע.
  

  

חזרה לדף הבית

כל הזכויות שמורות © החברה להגנת הטבע